SIKÇA SORULAN SORULAR

Üye oldum fakat indirim kuponunu göremiyorum, neden ?

Üye olduktan sonra indirim kuponunuz belirtmiş olduğunuz eposta adresinize (bazı durumlarda önemsiz posta kısmına düşmektedir) 5 dk içerisinde gönderilmektedir. Aksi bir durumda destek talebi oluşturabilir ve müşteri temsilcisinden kupon numaranızı alabilirsiniz.


İndirim kuponumu nasıl kullanırım ?

Sepetim bölümünde bulunan indirim kuponu alanına kupon no yazılarak "KULLAN" tuşuna basmanız yeterlidir.


Hesabıma tanımlanan hediye çekini nasıl kullanırım ?

Size özel tanımlanan hediye çekinizi hesabım bölümünde görebilir, sipariş esnasında ise siparişin son adımı olan sipariş onay sayfasında kullanabilirsiniz.


Beğendiğim bir ürünün stoklarınızda olduğunu nasıl anlarım ?

Ürünü sepete ekleyebiliyorsanız eğer bu durumunda ürün stoklarımızda mevcuttur ve sipariş saati 12:00'den önce olması durumunda aynı gün kargoya verilir.


Siparişimin hediye olarak gönderilmesini istersem, hediye paketi ve not yazılmasını sağlayabilir misiniz ?

Siparişiniz esnasında sipariş açıklamasına hediye olacağını ve ilgili notu belirtmeniz durumunda sevkiyat öncesi gerekli işlemler yapılır ve ürün çıkışı belirttiğiniz şekilde yapılır.


Ödeme esnasında bir hata almaktayım, ne yapmalıyım ?

Ödeme ekranında banka ile sizin aranızda ki işlemlerin sonucunu sizin anlayabileceğiniz bir şekilde metin olarak ifade ediyoruz fakat bazı durumlarda banka tarafından kaynaklanan sorundan dolayı hata mesajları görüntülenememektedir. Bu gibi durumlarda müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz probleminizin çözümü açısından doğru bir işlem olacaktır.


Siparişimi başarıyla verdim, şimdi ne yapmalıyım ?

Hesabım bölümünde siparişiniz ile alakalı detayları görebilir ve siparişiniz o an ki durumunu görebilirsiniz. Ürününüzün çıkışı yapıldıktan sonra kargo firmasından kaynaklanan gecikmeden dolayı bazı durumlarda kargo takip numarası sisteme geç düşmektedir, böyle durumlarda müşteri temsilcimiz ile veya destek talebi oluşturarak bllgi alabilirsiniz.