Rado Saatleri
Saat üreticileri arasında yüksek teknoloji harikası olarak Rado saat markası çizilmez saatleri ile ünlü olmaktadır. Özellikleri ve tasarımıyla dikkat çeken saatlerinin günümüzde hem bayan hem de erkek saat modellerinde farklılık yaratmasıyla Rado, dünyanın en iyi ve lüks saat üreticilerinden biri olmaktadır.

Rado Saat Tasarımı Farkı
Rado saat markası olmasıyla teknolojik alanda seramiği metalle buluşturmasıyla hem dikkat çekmekte hem de harika bir tasarımla saat severlere, saat konusundaki kalitenin nasıl olduğunu ortaya koymaktadır. Uluslararası tasarım ödüllerine doymayan İsviçreli saat markası iddialı olmasıyla en gözde saat üretici marka olarak kendisini göstermeye devam etmektedir. İlk çıktığı günden bu yana kalitesinden asla taviz vermektedir.

Rado Markası Tarihçesi
İsviçreli olan marka 1917 yılında Schlop & Co. adıyla kurulmuş ve 1957 yılında Rado markası ile yoluna devam ederek 1962 yılında dünyanın ilk çizilmez saatini piyasaya sürerek markanın kalite değerini ortaya koyarak yüksek bir performansla reklamını yapmıştır. Kurulduğu zamandan itibaren firmanın bütün saat ürünlerinde konforu, montaj teknikleri, ileri seviye uzmanlıkla beraber yüksek teknolojik materyalleriyle kalite ürünlerini her zaman büyük bir özenle korumuştur.