Longines saat modelleri, geleneksel ve zarif çizgileri birleştiren çeşitli koleksiyonları ile GÜRBÜZ SAATTE beğeninize sunuluyor.

1832 yılında kurulduğundan beri saat endüstrisinin en önemli yapı taşlarından birini oluşturan Longines Saat, eşsiz tasarımları ile sizi bekliyor. Gelenekselliğin şıklık ile buluştuğu Longines erkek saat modelleri ve Longines bayan saat modelleri tarzınızı tamamlamayı amaçlıyor. Swatch Grup bünyesinde, keskin, geleneksel ve bağlılığa önem veren tasarımlarla üretilen Longines Saatler, güçlü ve soylu çizgileriyle koleksiyonlarda yerini alıyor. Markanın köklü yapısı ve saat yapımındaki ustalığı, seçkin beyler için üretilmiş Master Collection serisinin yanı sıra, diğer birçok modelinde de göze çarpıyor. Longines bayan saat modelleri aynı zamanda tercihi geleneksel bir tasarımdan yana olan bayanlara özel üretilmiş, DolceVita ve PrimaLuna koleksiyonları ile de dikkat çekiyor. 2009 yılında sunulan koleksiyon, tasarımları ile tercihi gösterişli ve keskin bir saat olan bayanların beğenisine sunuluyor. Longines saat, gerek kordon gerekse iç tasarımında gösterdiği ustalıkla, diğer aksesuarlarınız ile uyum içerisinde olmayı amaçlıyor.

Geleneksel ve aristokrat tasarımlardan vazgeçmeyen bireylerin beğenisine sunulan modeller, 1951 yılından beri saat sektörünün öncülerinden olan, Konyalı Saat kalitesi ve güvencesi ile beğeninize sunuluyor. Ürün çeşitliliği, benzersiz koleksiyonlar arasında seçiminizi yapmanızı kolaylaştırırken, renk ve dizaynlar, diğer aksesuarlarınız ile kolaylıkla uyum sağlamayı amaçlıyor. Longines erkek saat modelleri aynı zamanda geleneksel, şık ve zarif tasarımları ile markanın seçkin çizgisini yansıtarak, giyim tarzınızı tamamlıyor.

GÜRBÜZ Saat kalitesi ve güvencesi ile Admiral, Conquest, Dolcevita, Evidenza, Grande Vitesse, Heritage Collection, Hydroquest, La Grande, Master Collection, Presence, Primaluna, Saint Imier koleksiyonlarını inceleyip, tarzınızı ve şıklığınızı yansıtan modeller arasından seçim yapabilirsiniz.