Citizen Saatler

Tarihi boyunca her zaman mevcut teknolojinin ötesine ulaşmayı hedeflemiş ve yeniliklerin mimarı olmuş, Japon mükemmeliyetçiliğinin saatteki yansıması Citizen, geleceği şimdiden yaşamaktan korkmayanların tercihi!

1930 yılından beri mükemmellik ve kalitede hep bir adım ileri gitme vizyonuyla üretim yapan Citizen, geliştirdiği yeniliklerle sadece kendi endüstrisi adına değil, tüm insanlığa olumlu katkıda bulunuyor. Bu özellikleriyle de geleceğin getirilerini büyük bir istekle kabul ederek ileriye umutla bakan, cesur, yenilikçi ve öncü kişilerin saat tercihine dönüşüyor Citizen.

Teknolojinin sınırlarını zorlayarak ulaştığı üretim tekniklerini yılların deneyimiyle birleştiren bir sanatkar yaklaşımıyla saat üreten Citizen, gelişime açık olmayı, hep daha iyisine ulaşmak istemeyi, geldiği noktayla asla yetinmemeyi ve daha önce denenmemiş olanı denemeyi temsil ediyor. Ayakları yere sağlam basan ama başarı adına gözü pek adımlar atmaktan da çekinmeyen lider kişilikteki saat kullanıcılarıyla özdeşleşiyor. Citizen, asla vazgeçmeyen, her zaman yeni olanaklar ve yeni çözümler olduğuna inanan tutkulu ve başarılı kişilerin kolunda gerçek ruhunu buluyor.

İlklerle dolu tarihi oyunca radyo kontrollü ve uydu senkronizasyonlu saatler gibi radikal değişiklere imza atan Citizen, yine şaşırtıcı ama devrim niteliğinde, öncü bir teknolojiyle karşımıza çıkıyor: Eco-Drive! Citizen mühendislerinin 1976'dan beri üzerinde çalışarak yıllar süren araştırmalar sonucunda mükemmelleştirdiği bu olağan dışı teknoloji, saatlerin çalışmak için duydukları enerji için yeni bir çözüm yaratıyor. Saatin enerjisini herhangi bir ışık kaynağından edinebilmesini sağlayan Eco-Drive, pil değiştirme derdini tarihin tozlu raflarına kaldırıyor.